לק ג'ל – מה זה אומר, למי הוא מתאים ואיפה לעשות

הטרנד העולמי שכל אישה מכירה

אין אישה שלא שמעה על לק ג'ל ולמעשה, רוב הנשים בארץ ובעולם, זנחו בעקבות הטרנד הזה, את הלק הרגיל ועברו ללק ג'ל. אז זה אומנם נכון שבכדי למרוח לק ג'ל יש צורך במכשור ובחומרים המתאימים, אבל התוצאה באה לידי ביטוי בלק איכותי יותר, המתאפיין בנראות יפה ומרשימה יותר וחשוב מכל, מחזיק לאורך זמן רב יותר (בלי התקלפויות למיניהם) – לק ג'ל יכול להחזיק מעמד לפרק זמן של עד כ-3 שבועות.

כאמור, כדי ליהנות מכל היתרונות של לק ג'ל, יש לנקוט באחת מתוך 2 פעולות:

  • אשת מקצוע – הקפדה על הגעה תקופתית לאשת מקצוע מניקוריסטית המתמחה בלק ג'ל.

  • לק ג'ל באופן עצמאי – לימוד התחום ורכישת הציוד החומרים והציוד הנדרש למטרה או רכישת ערכה ייעודית.


לא משנה באיזו דרך בחרתם, התוצאה שלה תאפשר לכן ליהנות מציפורניים מטופחות ומרשימות וזאת, לאורך זמן.

אז מה זה בעצם לק ג'ל?

לק ג'ל מבוסס לעל תרכובות ג'ל טהור ולכן, הוא שונה במהותו מלק רגיל. בכדי למרוח לק ג'ל יש לעשות שימוש בשורה של חומרים קוסמטיים ייעודיים כמו: טופ ואולטרהבונד ובנוסף, יש לעשות שימוש במנורת ייבוש ייעודית LED/UV

חשיבות השימוש בחומרים הנכונים

בכדי ליהנות מכל היתרונות של לק ג'ל, קיימת חשיבות גבוהה לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בתחום. כדאי לוודא גם בבחירת אשת המקצוע, באלו חומרים היא עושה שימוש בתהלים – יש לוודא שמדובר בחומרים מאחוריהם עומדים מותגים בעלי שם בתחום.

לק ג'ל

האם לק ג'ל מומלץ גם לרגליים?

אז התשובה לשאלה תלויה בעונה, בחורף לדוגמא, לק ג'ל יכול להתאים פחות למי שמסתובבת עם נעליים סגורות – אלא אם היא מקפידה לאוורר את הרגליים שלה בכל זמן קצר. לעומת זאת, בקיץ לק ג'ל יכול להוות כפתרון אופטימאלי עבור ציפורני הרגליים, בכוחו לטפח אותן ולהסב להן מראה מרשים ויפה.

איך מסירים לק ג'ל?

בניגוד ללק הרגיל, לק ג'ל נחשב להרבה יותר קשה להסרה ויש להקפיד ולהסיר אותו בצורה בטיחותית – הסרה לא נכונה עלולה לגרור פגיעה בציפורניים. כאמור, אם למדתן את התחום, תקבלו גם ידע וכלים לגבי הדרכים להסרת הלק ואם אתן הולכות על האפשרות של פנייה אל אשת מקצוע לצורך המטרה, היא גם תהיה זו אשר תבצע את ההסרה.  

לק ג'ל באופן עצמאי

כאמור, מי שמעוניינת לעשות לק ג'ל באופן עצמאי, יכולה להשיג את מטרתה, על ידי רכישת אחת מהערכות לשימוש עצמי המוצעות בשוק לצורך המטרה – ערכות אלו מגיעות בדרך כלל עם חוברת הסבר מפורטת לגבי כל הפעולות אותן יש לבצע.

כאמור, אפשרות נוספת היא לפנות לקורס ייעודי (אפשר למצוא גם קורסים שהם קצרים וממוקדים יותר) ולקבל משם את כל הידע והכלים הנדרשים לצורך מריחת לק ג'ל באופן עצמאי.

לק ג'ל הוא הרבה יותר מטרנד עולמי, למעשה, לאט לאט עוד ועוד נשים בוחרות לעבור מלק רגיל ללק ג'ל וזה רק עניין של זמן עד שהמגמה תתרחב אף יותר.