עיצוב גבות – 6 טיפים שיעזרו לכן לבחור את המעצבת המושלמת

6 טיפים איך לבחור את המעצבת שלך

הגבות הן המסגרת של העיניים ובדומה לתמונה, בכדי שהיא תהיה בולטת ויפה, המסגרת חייבת להיות מותאמת. אז כדי שהגבות יחמיאו לעיניים ויתאימו למבנה הפנים וכמובן, גם לטעם ולהעדפות שלכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את מעצבת הגבות.

אם גם אתן נמצאות על "פרשת דרכים" בכל מה שקשור לעיצוב גבות ורוצים להבטיח את הבחירה הטובה ביותר אותה תוכלו לעשות, להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכן:

המלצות מחברות

אם יש לכן חברות שאתן אוהבות את איך שהגבות שלהן מסודרות, תוכלו לבקש המלצה על המעצבת שלהן. יחד עם זאת, אלו לא חייבות להיות חברות, גם אם הבחנתן במישהי וממש התלהבתן מהגבות שלה, אל תרגישו נבוכות לבקש ממנה המלצה.

כמובן, שכיום, גם רשת האינטרנט מהווה ככלי נוח ושימושי באמצעותו ניתן להגיע לממליצות על מעצבות גבות או מעצב גבות.

ניסיון והסמכה

יש לוודא שמעצבת הגבות עברה הכשרה מקצועית בתחום ושהיא בעלת ניסיון – מה שיכול להעיד גם על היכולות שלה וגם על ההקפדה שלה על כל מה שקשור לאסתטיקה במהלך הטיפול הקוסמטי כמו גם התאמה של הגבות למבנה הפנים שלך.

תיק עבודות

הדרך הטובה ביותר לקבל את התמונה מלאה על יכולותיה המקצועיות והכישורים של המעצבת, עוברת בעיון בתיק העבודות. מעצבות רבות מחזיקות בתיק עבודות שכזה, אשר כולל תמונות של הלקוחות שלהן לפני סידור הגבות ולאחריו. עיון בתיק העבודות יאפשר לכן להבין אם אתן מתחברות לעבודה של אותה המעצבת או שלא..

שיטות עבודה

מעצבות גבות יכולות לעבוד בשיטות שונות: פינצטה, שעווה, חוט או כל השיטות הללו גם יחד. אם יש לכן העדפה לגבי שיטה מסוימת או שחשוב לכן לדעת באיזה שיטה היא משתמשת לצורך העבודה, כדאי לבדוק את הנושא הזה עוד בטרם בחירת מעצבת הגבות המתאימה.

עיצוב גבות

מחיר

כל מי שתתחיל לברר מחירים של עיצוב גבות, עתידה לגלות שטווח המחירים של השירות הוא יחסית גבוה. אז נכון, שבכדי לקבל תוצאה טובה ואסטטית, אי אפשר לבסס את הבחירה רק על מחיר השירות – מעצבות גבות מנוסות ובעלות מוניטין בתחום, יגבו בדרך כלל מחיר גבוה יותר על שירותיהן בהשוואה למעצבות מתחילות. יחד עם זאת, יש לוודא שמעצבת הגבות גובה מחיר הוגן עבור שירותיה.

פגישת ייעוץ ראשונית

תמיד קיימת האפשרות לקבוע עם מעצבת הגבות פגישה ראשונית, במטרה להתרשם ממנה ולא פחות חשוב מהקליניקה שלה. מומלץ להגיע לפגישה עם רמת מוכנות גבוהה – הכינו את כל השאלות שמעניינות אתכן – שיטת העבודה, מחיר וכיוצא בזה. במהלך הפגישה בדקו שהקליניקה הינה אסטטית ונקייה.

בשורה התחתונה, הדרך הטובה ביותר לבחור מעצבת גבות היא להגיע אליה לטיפול בפעם הראשונה ולהתנסות בשירותיה – כמובן, שתחילה יש פרטים אודותיה ולוודא שהיא אכן בעלת הכשרה וידע מקצועי בתחום, אבל אם ביררתן את כל הפרטים הללו תוכלו לתת לה הזדמנות.

כמובן, שכדאי שתנחו אותה מה אותן אוהבות ולמה אתן מצפות מעיצוב הגבות.